Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/buf/public_html/bufpartner.pl/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4867
o nas | Ubezpieczenia Sosnowiec BUF
509 721 603 | 509 721 601 | 509 721 600 partner@bufpartner.pl

Misja firmy

Budowanie bezpieczeństwa materialnego i finansowego Klientów oraz Współpracowników poprzez dostarczanie im sprawdzonych rozwiązań wiodących instytucji ubezpieczeniowych i finansowych.

BUF Partner Sp. z o.o. to firma o dużym doświadczeniu w sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz produktów oszczędnościowych. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku, a bezpośrednią inspiracją do rozpoczęcia działalności była reforma emerytalna i wyzwania stojące przed naszym społeczeństwem. Współpracując z wiodącymi firmami, zyskaliśmy wiedzę i doświadczenie, z którego obecnie korzystają nasi Klienci.

W 2013 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę o produkty ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych.

W miarę wzrostu zapotrzebowania na produktu specjalistyczne, dodatkowo poszerzyliśmy ofertę o produkty niszowe np: zabezpieczające przychód z tytułu NW oraz choroby, GAP, przedłużone gwarancje dla samochodów i wiele, wiele innych.

Zabezpieczając Siebie, Swoje rodziny oraz swój majątek, należy przestrzegać wielu zasad, które spowodują, że zawarta umowa spełni swoje podstawowe funkcje. Na rynku pojawia się coraz więcej produktów finansowych i ubezpieczeniowych o różnym przeznaczeniu. Jakie kryteria przyjąć? Czym się kierować przy wyborze polisy ? Jaką sumę ubezpieczenia wybrać w celu zabezpieczenia Siebie oraz rodziny ? Na te i inne pytania możecie Państwo uzyskać odpowiedź kontaktując się z nami.

Nasza strona internetowa, po raz pierwszy pojawiła się w sieci 4 stycznia 2006 roku, będąc źródłem wiedzy dla naszych Klientów i Współpracowników.
Obecnie, wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, uruchomiliśmy konto na Facebooku.

Mamy nadzieję, że informacje na naszej stronie oraz Facebooku, będą ciekawe i przydatne.

Agencja Ubezpieczeniowa

Śledź nas:

Adres:

Ubezpieczenia Sosnowiec

BUF Partner Sp. z o.o.
ul. Frankiewicza 9
41-219 Sosnowiec

partner@bufpartner.pl

509 721 603

509 721 601

509 721 600