Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/buf/public_html/bufpartner.pl/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4867
Ubezpieczenia na życie | Ubezpieczenia Sosnowiec BUF
509 721 603 | 509 721 601 | 509 721 600 partner@bufpartner.pl

Ubezpieczenie od utraty dochodu

Praca na własny rachunek to większe dochody i niezależność. Wymaga odwagi bo niesie ryzyko. Podczas niezdolności do pracy, będąc na zwolnieniu lekarskim, przedsiębiorca pozbawiony jest przychodów, choć nadal niestety musi pokrywać koszty stałe.
Głównym adresatem ubezpieczenia są przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą (np.lekarze, rzemieślnicy)

Naszym rozwiązaniem jest Ubezpieczenie od utraty dochodów:
– podczas czasowej niezdolności do pracy – wynikłej zarówno z wypadku, choroby, oraz  z tytułu uprawiania ryzykownych sportów.
– nawet przez 60 miesięcy
– w kwocie wystarczającej na pokrycie zobowiązań – do 50 tys. zł miesięcznie
– w razie trwałej niezdolności do pracy – nawet do 10 mln złoty

Ubezpieczenie grupowe pracowników

Już od 3 pracowników, jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia zawierającego  takie opcje jak :śmierć,śmierć w wyniku NW,śmierć na skutek wypadku w pracy,śmierć na skutek wypadku komunikacyjnego,uszczerbek na zdrowiu
niezdolność do pracy,poważne choroby ubezpieczonego,poważne choroby małżonka,poważne choroby dziecka,operacje chirurgiczne
pobyt w szpitalu,śmierć małżonka,śmierć rodziców lub teściów,urodzenie dziecka i wiele innych

Indywidualne ubezpieczenia na życie

W swojej ofercie posiadamy klasyczne terminowe oraz bezterminowe ubezpieczenia na życie.Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana.
Oferujemy proste rozwiązania ubezpieczeniowe jako zabezpieczenie kredytu hipotecznego , jak również polisy o szerokim zakresie ochrony dla ubezpieczonych wykonujących ryzykowne zawody lub uprawiających niebezpieczne dyscypliny sportu.

Ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi

Polisy tego typu adresowane są do klientów, którzy chcą długoterminowo inwestować Swoje pieniądze.
Umowy te są oparte najczęściej na ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych,które niosą ze sobą ryzyko inwestycyjne związane ze zmiennością rynków kapitałowych.W ostatnich latach, za pośrednictwem tego typu polis, nasi Klienci mogą inwestować Swoje pieniądze również za pomocą Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych.

Oprócz ryzyka inwestycyjnego, polisy tego typu posiadają korzyści prawno-podatkowe.Dodatkowo, nasi klienci mogą skorzystać z wielu narzędzi inwestycyjnych, które pomagają w zarządzaniu kapitałem.

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu formą inwestowania, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie w sprzedaży tego typu polis zdobywamy już od 1999 roku.

Ubezpieczenia NNW

śmierć Ubezpieczonego
śmierć Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku
trwałe kalectwo Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku
poważny uraz Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku
złamanie lub oparzenie w wyniku nieszczęśliwego wypadku
pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku

Ubezpieczenie turystyczne

Kupując wycieczkę u organizatora wycieczek zagranicznych, należy zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia jaki otrzymujemy w cenie wycieczki.Z reguły oferta  taka ma niską sumę ubezpieczenia Kosztów Leczenia i następstw NW. Szczególną uwagę na ofertę ubezpieczenia powinny zwrócić osoby chore na przewlekłe choroby!

Ubezpieczenia turystyczne są skuteczną pomocą w razie wypadku, choroby, utraty bagażu w czasie wypoczynku czy podróży służbowej w kraju lub za granicą. Mogą z nich korzystać osoby indywidualne, grupy i pracownicy.
Nasze ubezpieczenia to:
-ubezpieczenie dla podróżujących za granicą
-pokrycie kosztów leczenia, transportu i ratownictwa w podróży zagranicznej i krajowej
-ochrona bagażu podróżnego i sprzętu sportowego
-dodatkowa ochrona: Car Assistance, Komfortowa Kieszeń, sporty, choroby przewlekłe
-Ubezpieczenie dla łączących podróżowanie z uprawianiem sportów
-NNW oraz OC

UWAGA !
Niektóre ryzyka występujące w ramach ubezpieczeń turystycznych można wykupić już przy ubezpieczeniu domu lub mieszkania !

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z usługi Callpage, przygotowanej specjalnie dla Ciebie ! Nasz Doradca wyjaśni szczegóły oferty.

 

Nasi Partnerzy

Agencja Ubezpieczeniowa

Śledź nas:

Adres:

Ubezpieczenia Sosnowiec

BUF Partner Sp. z o.o.
ul. Frankiewicza 9
41-219 Sosnowiec

partner@bufpartner.pl

509 721 603

509 721 601

509 721 600